Yhteystiedot

Yhteystiedot

Myyntipalvelu
020 742 5350  (ma-pe 9-16)
myyntipalvelu@ravintolakolmio.fi

Tilaa lahjakortti
Ilahduta ystävää, perheenjäsentä tai kollegaa. Tilaa maukas lahjakortti, joka muistetaan.
Lahjakortin saat haluamallesi summalle ja se oikeuttaa ravintolapalveluihin kaikissa Ravintolakolmio-konsernin ravintoloissa.
Lahjakorttitilaukset tästä.

TILAA GRANIITTIRAVINTOLOIDEN UUTISKIRJE SÄHKÖPOSTIISI

Tilaa uutis- ja lounaskirjeemme sähköpostiisi. Tilaamalla annat samalla markkinointiluvan, tutustu rekisteriselosteeseemme tästä.

Tilaa Graniittiravintoloiden uutiskirje tästä.

Graniittiravintoloiden yhteystiedot

Graniittilinna

Säästöpankinranta 6
00530 Helsinki

020 7424 250
graniittilinna@graniittiravintolat.fi
www.graniittilinna.com

Juttutupa

Säästöpankinranta 6
00530 Helsinki

020 7424 240
juttutupa@graniittiravintolat.fi
www.juttutupa.fi

Meripaviljonki

Säästöpankinranta 3
00530 Helsinki

020 7425 320
meripaviljonki@graniittiravintolat.fi
www.ravintolameripaviljonki.fi

Paasiravintola

Paasivuorenkatu 5 A
00530 Helsinki

020 7425 300
paasiravintola@graniittiravintolat.fi
www.paasiravintola.fi

Laskutusosoitteemme

Graniittiravintolat Oy
Ravintolan nimi
Haapaniemenkatu 7-9 b 15. krs
00530 Helsinki

Verkkolaskutus:
Ovt-tunnus: 0037 + yrityksen y-tunnus
Operaattori: Tieto Oyj (TE)

Joonas Keskinen
Toimitusjohtaja, senior partner
Graniittiravintolat Oy
040 738 4087
joonas.keskinen@ravintolakolmio.fi


Anna meille palautetta

Palautteesi on meille ensiarvoisen tärkeää, jätäthän meille kommenttisi alla oleviin sähköposteihin. Kiitos!

Graniittilinnan palaute
graniittilinna@graniittiravintolat.fi

Juttutuvan palaute
juttutupa@graniittiravintolat.fi

Meripaviljongin palaute
meripaviljonki@graniittiravintolat.fi

Palautetta Paasiravintolalle voit lähettää osoitteeseen paasiravintola@graniittiravintolat.fi


Rekisteriseloste

Rekisteriselosteen näet tästä.